KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava
NEWS; Ponovno odprtje foruma. Vstopamo v mesec OKTOBER, s tem se začno tudi predavanja.
potrebujemo še dva predsednika bratovščin!

Dobrodošli!
Pozdravljeni na Cyprus-Rhodes University, znameniti univerzi okrožja Orange County, kjer lahko končno zaživite polno študentsko življenje. Registrirajte se z imenom, izpolnite vpisnico, mi pa bomo presodili v katero izmed bratovščin oziroma sestrščin spadate.

Administracija

OKTOBER
delno jasno, nežno pihlja, 22°C
oliver braxdon stamp 42

Latest topics
» Prijateljske strani
oliver braxdon stamp EmptySob Jan 01, 2011 7:54 pm by Gena

» Scarlett Momsen
oliver braxdon stamp EmptyPon Nov 15, 2010 8:47 pm by Scarlett

» RPG search
oliver braxdon stamp EmptySre Nov 03, 2010 6:33 pm by Sophie

» Media player
oliver braxdon stamp EmptyTor Nov 02, 2010 7:32 pm by West

» Let's chat
oliver braxdon stamp EmptyTor Nov 02, 2010 7:28 pm by West

» julian dominic james
oliver braxdon stamp EmptyPon Nov 01, 2010 2:30 pm by Julian

» Icons and avatars
oliver braxdon stamp EmptyPon Nov 01, 2010 1:20 pm by West

» summer anne wright
oliver braxdon stamp EmptySob Okt 30, 2010 7:58 pm by Benjamin

» Cyprus jasa
oliver braxdon stamp EmptyČet Okt 28, 2010 11:15 am by Gena

oliver braxdon stamp As

oliver braxdon stamp Female oliver braxdon stamp Male

Sidebar, header in določeni gumbi @olivia, slike @wildfox autumn/winter 2009 lookbook, vpisnica @landon, preostalo @RCR ali @CAUTION 2.0

Share

oliver braxdon stamp

Go down 
AvtorSporočilo
Oliver
1. letnik, arhitektura
1. letnik, arhitektura
Oliver

Število prispevkov : 7
Kraj : St. Louis, Missouri

Članstva
:: ΩΧΔ bratovščina
::

oliver braxdon stamp Empty
ObjavljaNaslov sporočila: oliver braxdon stamp   oliver braxdon stamp EmptyPet Jul 30, 2010 11:31 pm

OLIVER BRAXDON STAMP

oliver braxdon stamp 2qm18xk

(SHEENA IS A PARASITE)
sent her back across the sea

IME: oliver braxdon stamp
VZDEVKI: brax, stamp
STAROST: devetnajst
LETNIK: prvi letnik
ŠTUDIJ: arhitektura
FACE CLAIM: aaron johnson

(ADJUSTS HIS GOGGLES)
as the fog begins to chicken

BARVA OČI: modra
BARVA LAS: temno rjava
VIŠINA: 182 cm
TEŽA: 78 kg
POSEBNOSTI: tattoo na pasu, delček besedila iz znane pesmi Beatlov - 'In spite of all the danger'.

(IRRESPECTIVE OF THE SUBJECT)
i will make it apply

RAD IMAM:
  • zgodnje jutranje ure s svežo kavo in obvezno cigareto
  • indie, alternative in blues glasbo, s katero je praktično odrastel
  • svojo kitaro, na katero zaigra kadar le ima nekaj malega časa
  • občasno branje romanov, ko in če le najde čas
  • svojo družino
  • zabave, ki se zanj po navadi ne končajo preveč dobro, ampak se prilagaja prijateljem
  • umetnost (zadnje čase pretežno skiciranje objektov, občasno pa naslika tudi kaj na platno)
  • left for dead 2

NE MARAM:
  • ljudi, ki se izogibajo svojim obveznostim in dolžnostim
  • neumnežev, ki ne razumejo oziroma ne cenijo dobre glasbe
  • pretirane vročine in pretiranega mraza
  • nezanimivih platnic knjig, katerih vsebina je sicer zanimiva in vredna branja
  • egoističnih ljudi
  • pretvarjanja, hinavščine in laži
  • svojega priimka, ampak se je na to pač bil primoran navaditi

MOČI:
  • iskrenost in direktnosti, ki jo praviloma vsi cenijo
  • organiziranost
  • smisel za modo in umetnost, vedno ima sveže, nove ideje
  • je zelo zgovoren, čeprav je včasih mnenja, da tišina pove več kot tisoč besed

ŠIBKOSTI:
  • občasno mu zmanjka besed in zato da vtis tihega človeka
  • precej trmast, seveda le če ima dovolj argumentov, da zagovarja svoje mnenje
  • temnolaske s podobnimi interesi kot on

STRAHOVI:
  • ostati popolnoma sam, brez družine in prijateljev
  • strah pred mislijo, da bi ga pokopali živega
  • straši pa ga tudi misel na to, da bi, kot starejši, kogarkoli obremenjeval s svojim zdravstvenim stanjem

CILJI:
  • uspešno dokončati študij arhitekture in postati znan arhitekt
  • nadgraditi svoje igranje kitare in mogoče celo uspeti kot kitarist
  • spoznati osebo, ki ga bo dopolnjevala in osrečevala

OSEBNOST:
    »Pravijo, da lahko o samemu sebi poveš največ. Bi se strinjal, če bi le bili vsi ljudje na tem svetu dovolj iskreni, na sploh in tudi do samega sebe, da bi izdali vse najgloblje skrivnosti in zaupali tudi tiste stvari, ki se jih mogoče sramujejo oziroma nanje niso najbolj ponosni. Torej, rodil sem se v običajni družini v Tulsi, Oklahoma, očetu Braxdonu, po katerem sem dobil tudi srednje ime, in mami Lani. Lahko bi bila precej srečna družina, mogoče bi se mi sčasoma pridružila še kakšna sestra, ampak žal je avtomobilska nesreča predčasno končala njuno življenje, mene pa je socialna služba predala teti, očetovi sestri Jane, ki s svojo družino še sedaj živi v St. Louisu, Missouri. Začetki so vedno težki, ne le zaradi odraščanja in problemov, ki se pojavljajo v vmesnih obdobjih, v mojem primeru je bilo to tudi zaradi pomanjkanja resnične starševske ljubezni, čeprav sem je od tete vedno prejel ravno dovolj. Ona je bila tista, ki me je navdušila nad igranjem kitare, saj je cela njihova družina precej glasbeno nadarjena, ona je bila tista, ki mi je pela prve otroške pesmice in ona je bila tista, ki me je naučila branja in pisanja. Z njenimi otroci, torej s svojimi bratranci in sestričnami, sem se razumel bolje, kot bi se lahko s komerkoli drugim, nenazadnje smo skupaj odrastli v dobre in poštene ljudi in za to se lahko zahvalimo le teti Jane. Že od malih nog sem kazal navdušenje nad umetnostjo, ne le glasbo, temveč tudi risanjem in slikanjem, občasno sem poprijel tudi za polaroidni fotoaparat, ki je kmalu postal moj zaščitni znak, ampak sčasoma sem to opustil. Začel sem se resneje ukvarjati s slikanjem, nekaj mojih del še vedno visi v tetini dnevni sobi, na hodniku in pri njenih prijateljih. V slikanju sem pustil vso svojo jezo, vse svoje skrbi, obenem pa tudi ljubezen, ki bi jo verjetno moral izkazati svojim staršem, pa je zaradi izgube nisem mogel. Srednja šola mi ni predstavljala velikega problema, opravil sem jo z odliko, poleg nje pa sem imel še veliko prostega časa, ki sem ga zabil v glasbeni šoli, kjer sem nadgradil svoje začetniško znanje igranja kitare, deloma pa za računalnikom, kot vsak običajen najstnik. Ta strast je ostala vse do danes, pravzaprav obe – tista do kitare in tista do računalniških igric. Marsikdo me zaradi slednjega kliče nerdface gamer, pa se zaradi tega ne sekiram, po drugi strani pa mi celo nekako laska. Vsaj v nečem sem presneto dober. Že res, da je zaradi tega moje življenje pogosto obviselo na računalniku oziroma v virtualnem svetu, spoznal sem ogromno ljudi s celega sveta, zelo malo pa sem jih kasneje tudi osebno spoznal, zato neke koristi od tega nisem imel, res pa je, da sem se tako celo naučil tujega jezika – nemščine, ki mi sicer ne leži najbolje. Po tem lahko sklepate, da se v javnosti oziroma v resnični družbi težko znajdem, včasih ne pridem do besede, ker na internetu pač velja pravilo, da vedno pustiš vsakemu povedati svoje mnenje, drugič pa se mi preprosto ne da ali pa se bojim temperamentnega odziva, ki ga ne bi znal pravilno prenesti. Toda sčasoma sem pridobil prijatelje, ki jih v življenju potrebuje vsakdo. Nekaj najboljših, ki bi me opisali kot preprostega fanta, s smislom za humor, če mi kdo le pomaga, da se malo sprostim, iskrenega, simpatičnega, prijaznega in ustrežljivega. Pa vendar imam tudi jaz svoje dneve, ko se obnašam kot trmast konj in ne nameravam popustiti niti za milimeter. Rad se imam in rad zagovarjam svoje mnenje, če le vem, da je pravilno, smiselno in podprto z argumenti. Nikoli ne streljam v prazno in nikoli nisem nesramen do predstavnic nežnejšega spola. Rad imam romantiko, čeprav ne vedno in povsod, in dekletu rad vsaj enkrat na teden pod nos potisnem marjetico, da vidim njen odziv. Saj res, nikoli še nisem imel resne zveze. Pravijo, da to ni pogojeno z mojim videzom, ki je včasih malce zanemarjen, ampak z mojim karakterjem, ki je definitivno precej zakompliciran. Nekaj kratkih, neresnih, otročjih, z dekleti, ki so od mene želela le seks ali pa še tega ne. Očitno je pač moderno, če pod roko držiš razkuštranega moškega s skicirko in kitaro, in se občasno dvigneš do njegovega obraza in mu pritisneš poljub na lice. Pa saj tudi sam nisem pripravljen na kaj resnejšega, ne predstavljam si zveze z žensko, ki mi ne bi bila vsaj malo podobna. Želim si umetnico, simpatično umetnico, po možnosti temnolasko, ki bi me osrečila in si bila z mano pripravljena ustvariti lepo in ugodno življenje.«

(TELL ME THE LOCATION)
i will stand outside

MATI: lana emmanuelle stamp, 41, pokojna
OČE: braxdon james stamp, 44, pokojni
OSTALO SORODSTVO: jane estella stamp, 39, samostojna podjetnica (očetova sestra)

(PUT ON YOUR GLOVES)
they may protect you

IME: sunshine
STAROST: osemnajst
IZKUŠNJE: štiri leta
OSTALI LIKI: n/a
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Benjamin

Benjamin

Število prispevkov : 141
Kraj : Los Angeles, CA

Članstva
:: the founder
::

oliver braxdon stamp Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: oliver braxdon stamp   oliver braxdon stamp EmptySob Jul 31, 2010 1:08 am

Super opis in seveda si sprejet.
Tvoja bratovščina je Omega Chi. Razz
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://greek.forumsl.net

oliver braxdon stamp
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1