Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
NEWS; Ponovno odprtje foruma. Vstopamo v mesec OKTOBER, s tem se začno tudi predavanja.
potrebujemo še dva predsednika bratovščin!

Dobrodošli!
Pozdravljeni na Cyprus-Rhodes University, znameniti univerzi okrožja Orange County, kjer lahko končno zaživite polno študentsko življenje. Registrirajte se z imenom, izpolnite vpisnico, mi pa bomo presodili v katero izmed bratovščin oziroma sestrščin spadate.

Administracija

OKTOBER
delno jasno, nežno pihlja, 22°C
jonathan evan turner 42

Latest topics
» Prijateljske strani
jonathan evan turner EmptySob Jan 01, 2011 7:54 pm by Gena

» Scarlett Momsen
jonathan evan turner EmptyPon Nov 15, 2010 8:47 pm by Scarlett

» RPG search
jonathan evan turner EmptySre Nov 03, 2010 6:33 pm by Sophie

» Media player
jonathan evan turner EmptyTor Nov 02, 2010 7:32 pm by West

» Let's chat
jonathan evan turner EmptyTor Nov 02, 2010 7:28 pm by West

» julian dominic james
jonathan evan turner EmptyPon Nov 01, 2010 2:30 pm by Julian

» Icons and avatars
jonathan evan turner EmptyPon Nov 01, 2010 1:20 pm by West

» summer anne wright
jonathan evan turner EmptySob Okt 30, 2010 7:58 pm by Benjamin

» Cyprus jasa
jonathan evan turner EmptyČet Okt 28, 2010 11:15 am by Gena

jonathan evan turner As

jonathan evan turner Female jonathan evan turner Male

Sidebar, header in določeni gumbi @olivia, slike @wildfox autumn/winter 2009 lookbook, vpisnica @landon, preostalo @RCR ali @CAUTION 2.0

 

 jonathan evan turner

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Jonathan
2. letnik, filozofija
2. letnik, filozofija
Jonathan


Število prispevkov : 5
Join date : 01/08/2010
Age : 28

Članstva
:: KTΓ bratovščina
::

jonathan evan turner Empty
ObjavljaNaslov sporočila: jonathan evan turner   jonathan evan turner EmptyNed Avg 01, 2010 5:31 pm

jonathan evan turner

jonathan evan turner 2l8j040


(SHEENA IS A PARASITE)
sent her back across the sea

IME: jonathan evan turner
VZDEVKI: nathan (običajno vsi uporabljajo ta vzdevek in ga ne kličejo po pravem imenu, razen njegova babica)
STAROST: 20 let
LETNIK: 2. letnik
ŠTUDIJ: filozofija
FACE CLAIM: robert sheehan

(ADJUSTS HIS GOGGLES)
as the fog begins to chicken

BARVA OČI: modro-zelene
BARVA LAS: rjava
VIŠINA: 181 cm
TEŽA: 67 kg
POSEBNOSTI: /

(IRRESPECTIVE OF THE SUBJECT)
i will make it apply

RAD IMAM: pomlad, vonj po neurju/deževnem vremenu, klasičen rock, še na sploh The Doorse in The Smithse, ter vse skladatelje ki imajo podobno glasbo ter mišljenje, ter petje le-teh pesmi, električno in akustično kitaro, mite, pisanje kratkih zgodb, novel, poezije, kavo, zelen čaj in pravi čaj z okusom vanilije, preproste dni, ko ne počneš kaj posebnega, vendar vseeno uživaš, svojo punco Caro, ki je tako rekoč spremenila njegovo življenje, poležavanje na travi in gledanje čistega modrega neba, cigarete Marlboro Gold, sprehajanje po ulicah ob zgodnjih jutranjih urah, ter tisti občutek ki te obda, ko misliš da si edini človek na svetu, filozofijo, dobre črno bele filme, avto chevy impala, za katerega zbira denar, zvijanje jointa, in sladek občutek ko le-tega kadiš, vonj po knjigah, sprehajanje po dežju.
NE MARAM: pesmi brez pomena, oglaševanje kitare, poletje in visoke temperature ki prihajajo z njim, nadutih in egocentričnih ljudi, občutek da dela nekaj prekleto slabo, mačka po pijanih nočeh, negotovosti, skrivnosti in prikrivanja, lažnivcev in hinavcev, dejstva da bi se karkoli zgodilo njegovi punci, idiotov, ki te sovražijo brez posebnega razloga, misli, da bo moral enkrat odrasti.
MOČI: samozavest, zanesljivost, zvestoba.
ŠIBKOSTI: je precejšen pesimist, trma, prehitro zaupa ljudem.
STRAHOVI: da bi njegovi starši popolnoma pozabili nanj, končati enkrat brez vsega na cesti, ter da bi ga ljudje enkrat povozili ter uničili.
CILJI: končati univerzo, ustvariti svojo rock skupino.
OSEBNOST:
»Upam da te nisem zdaj preveč razočaral, ter da ne boš slišal tiste nadvse zanimive in dramatične zgodovine Jonathana Turnerja, z vsemi umazanimi skrivnostmi, ki jih običajno objavljajo v tisku. Prav tako pa sem mišljenja, da lahko samo sam sebe opišeš na ravni realnosti in resnice, ostali pa le vidijo tisto lepo resnico oziroma grdo, kakorkoli pač vzameš. Rodil sem se 17. junija 1990, takrat enemu izmed najslavnejših parov, Amandi in pa Benjaminu. Mogoče bi bilo prav klišejsko, da bi zdaj rekel da sta se na začetku prav sovražila, a bila je resnica. Oba sta bila člana skupine 'The New Borns', mama je bila glavna pevka, oče pa je igral bobne in pravzaprav se čudim, da je skupina sploh lahko preživela ter navsezadnje uspela, če je vaje kar tako prekinil en prepir. Imela sta svoje trenutke, kaj lahko rečem. Da preidem k bistvu, malo alkohola je potrebnega in človek postane kar zgovoren, veš? Tako sta imela nekaj trenutkov, pristala v postelji, v pijanem stanju seveda, potem pa je še prišel pritisk medijev in tako sta navsezadnje priznala da sta par. Tako se je z začetkom njune neskončne ljubezni začel tudi propad 'The New Bornsov', nekje na koncu osemdesetih, a toliko denarja kot sta ta dva imela, najbrž ostala dva člana skupine nista imela skupaj. Seveda, vsak pameten človek bi si pri zrelih tridesetih letih začel ustvarjati družino, kajne? No, pri njima ni bilo tako. Kaj ti bo družina, če imaš kokain in vodko, prav tako pa celo noč in popolno svobodo na razpolago? Ne krivim ju, saj je to res fantastično in vse, a vsaj ne bi potrebovala imeti mitov o svobodi in vsem sranju, ko sem jaz že dejansko bil ustvarjen na ta svet. Smešna zgodba je na to, veš. Oče se je izmerno veselil mojega prihoda, moja mama pa je že načrtovala po katerih stopnicah, ki bodo dovolj visoke in dovolj strme, se bo spustila in naredila splav. Oče je bil šokiran nad tem, zato je mama poskusila na skrivaj narediti splav, a ji – na srečo? – ni uspel. Tako sem se potem devetdesetega leta rodil jaz, Jonathan, Nathan, kakorkoli že, in mami uničil zamisli o nobeni družini, še na sploh pa nobenih otrok. A ni bilo vedno tako, da so se očetje branili otrok, mame pa so tako, pri dvajsetih že, razvijale svoje materinske čute in si čim prej želele družine in potomcev in tega sranja? No, očitno je bila naša družina perfektna izjema. Tako, zdaj sem bil na svetu. Ne moram ti ravno povedati kako je bilo v prvih letih mojega življenja, ker se tega ne spomnim, prav tako pa recimo pri katerih letih mi je zrasel prvi zob ali kdaj sem shodil, karkoli že. No, tega ti tudi ne moram povedati, ker mama ni kaj dosti zapisovala mojih prvih let na tem planetu, zato bo to zavedno ostala skrivnost. Vsaj ena. Ampak dobro, ne moram reči da sem imel tako slabo otroštvo. Saj so bile dobre stvari, kot recimo ko smo šli v park kot vsaka druga družina, ter je oče igral z mano nogomet ali kaj takega, tudi če je vedel da sem že od majhnih nog bil precej slab v športu. In recimo, lepi spomini so bili ko sem obiskal babico in dedka, ki sta še vedno živela tisto staromodno življenje, z nedeljskimi kosili in vsem tem, zato sem se tam počutil nekako domače in popolnoma drugače kot pa v mojem dejanskem domu. Veš, in to si zdaj nisem izmislil da bi zgodbico naredil zanimivejšo, moji starši so že od nekdaj bili popolnoma odvisni od drog – v mislih imam kokain in ne travo – in enostavno pač niso zdržali, če je minil kakšen dan brez da bi si dali tisti beli prašek oziroma tekočino v žilo, oziroma jo vdihnili vase. Tako sem že videl marsikaj kaj ti lahko odvajanje droge naredi, kot recimo da vidiš stvari – tako me je mama skoraj enkrat ubila, ker je imela halucinacijo da sem jaz njen pokojni oče, ki si zasluži ponovne smrti. In kakor pravi rek, iz napak se učimo, le da mi je bilo takrat, no sam mi je še zdaj, bilo zabavno delati majhne napake, ki so naredile življenje malce bolj zanimivo kot pa sicer. Začela se je srednja šola in s tem punce, droge in nočno življenje. Saj veš, ko imaš nek naziv 'tvoji stari so bili rock zvezde', ne pomeni to kaj slabega in tako sem bil pač povabljen na razne zabave, kjer sem potem ugotovil zakaj sta moja starša tako rada zadeta. Ko dobiš tisti občutek da lebdiš in da ti nihče nič ne more, ta občutek je enostavno neopisljiv, le da še vedno nisem tako globoko zapadel da bi bil od tega že odvisen. Bil je en greh na zabavah, ki pač je popestril vso dogajanje. Bila pa je ena zabava, ki je nikoli ne bo pozabil. Bližal se je konec šolskega leta in s tem tudi konec mojih srednješolskih dni in seveda smo bili vsi povabljeni na neko zabavo ki jo je priredil Derrick. Zdaj lahko sklepam da je bilo še nekaj punc iz tretjega letnika tam, ker je bila večina punc v zvezi iz našega razreda. In, ne me narobe razumeti, zveze nikoli niso bile zame. Pa ne zaradi tega ker bi varal ali karkoli, a nekako so vedno bile punce tiste ki so mi vse uničile in takrat sem nato bil vedno za 'zveze za eno noč', preden sem spoznal Caro. Bilo je na tisti zabavi, ko smo se igrali 'truth or dare' ali karkoli že, vsi že preveč pijani da bi lahko sploh trezno razmišljali, oziroma tako je bilo vsaj meni, ko je kar naenkrat čudovita rdečelaska dobila nalogo da me mora poljubiti. Ne vem kaj je bilo točno takrat, da je bilo meni tako zanimivo, a sva se na koncu zabave, ko sem bil že sam malo na realnih nogah, zmenila da greva ven. Še vedno ne vem kaj je bilo tisto, kar me je tako očaralo na njej, a očitno je moralo delovati. Vse počitnice sva nato bila skupaj zunaj, noči so postale vedno daljše in vedno bolj sem si želel, da bi lahko prišla z roko v roki skupaj v najino družbo. Popolnoma druga oseba sem postal. Seveda, na travi sem še in najbrž vedno bom, še vedno pijem alkohola toliko, kolikor pač ga je, a takrat sem razmišljal da je samo ona bila tisto kar pač je bilo potrebno za tisti kanček sreče. Tako sva na koncu avgusta pristala skupaj. Zdaj je bila tista pravljica nekako uresničena, a bilo je težko gledati kako je ona šla v srednjo šolo, med tem ko sem bil jaz sprejet tukaj na CRU, a nikoli se nisem ravno ustrašil, da bi me ona prevarala, prav tako pa nisem imel bojazni, da bi jaz njo. Ni bilo vse popolno vedno, so prišli kakšni prepirčki vmes, a sva uspešno preživela šolsko leto, ter še vedno je ona tista s katero bi želel biti. In ne moram zanikati, to mi je všeč.«


(TELL ME THE LOCATION)
i will stand outside

MATI: amanda brook turner, bivša glavna pevka v skupini 'the new borns'
OČE: benjamin isaac turner, bivši bobnar v skupini 'the new borns'
OSTALO SORODSTVO: sestra eleanor jasmine turner

(PUT ON YOUR GLOVES)
they may protect you

IME: anemarie
STAROST: 15
IZKUŠNJE: par let
OSTALI LIKI: zara
Nazaj na vrh Go down
Olivia
2. letnik, angleščina in filozofija
2. letnik, angleščina in filozofija
Olivia


Število prispevkov : 18
Join date : 26/07/2010

Članstva
:: sestrščina ZBZ

jonathan evan turner Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: jonathan evan turner   jonathan evan turner EmptyNed Avg 01, 2010 7:51 pm

fajni opisek :3 lahk pišeš, tvoja bratovščina je pa KTΓ oziroma Kappa Tau Gamma Smile
Nazaj na vrh Go down
 
jonathan evan turner
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» evan lucas campbell

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: OOC predel :: arhiv :: arhiv 1. leta-
Pojdi na: