Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
NEWS; Ponovno odprtje foruma. Vstopamo v mesec OKTOBER, s tem se začno tudi predavanja.
potrebujemo še dva predsednika bratovščin!

Dobrodošli!
Pozdravljeni na Cyprus-Rhodes University, znameniti univerzi okrožja Orange County, kjer lahko končno zaživite polno študentsko življenje. Registrirajte se z imenom, izpolnite vpisnico, mi pa bomo presodili v katero izmed bratovščin oziroma sestrščin spadate.

Administracija

OKTOBER
delno jasno, nežno pihlja, 22°C
CYNTHIA THOMSEN 42

Latest topics
» Prijateljske strani
CYNTHIA THOMSEN EmptySob Jan 01, 2011 7:54 pm by Gena

» Scarlett Momsen
CYNTHIA THOMSEN EmptyPon Nov 15, 2010 8:47 pm by Scarlett

» RPG search
CYNTHIA THOMSEN EmptySre Nov 03, 2010 6:33 pm by Sophie

» Media player
CYNTHIA THOMSEN EmptyTor Nov 02, 2010 7:32 pm by West

» Let's chat
CYNTHIA THOMSEN EmptyTor Nov 02, 2010 7:28 pm by West

» julian dominic james
CYNTHIA THOMSEN EmptyPon Nov 01, 2010 2:30 pm by Julian

» Icons and avatars
CYNTHIA THOMSEN EmptyPon Nov 01, 2010 1:20 pm by West

» summer anne wright
CYNTHIA THOMSEN EmptySob Okt 30, 2010 7:58 pm by Benjamin

» Cyprus jasa
CYNTHIA THOMSEN EmptyČet Okt 28, 2010 11:15 am by Gena

CYNTHIA THOMSEN As

CYNTHIA THOMSEN Female CYNTHIA THOMSEN Male

Sidebar, header in določeni gumbi @olivia, slike @wildfox autumn/winter 2009 lookbook, vpisnica @landon, preostalo @RCR ali @CAUTION 2.0

 

 CYNTHIA THOMSEN

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Florence
2. letnik, ekonomija in menedžment
2. letnik, ekonomija in menedžment
Florence


Število prispevkov : 19
Join date : 02/08/2010
Kraj : Pariz, France

Članstva
:: ΠΠΠ sestrščina
::

CYNTHIA THOMSEN Empty
ObjavljaNaslov sporočila: CYNTHIA THOMSEN   CYNTHIA THOMSEN EmptyPon Avg 02, 2010 6:41 pm

CYNTHIA THOMSEN

CYNTHIA THOMSEN Normalout21913079

(SHEENA IS A PARASITE)
sent her back across the sea

IME: Cynthia Thomsen
VZDEVKI: Cyn, C, Baby, Queen
STAROST: 20
LETNIK: 2. letnik
ŠTUDIJ: Novinarstvo in fotografija
FACE CLAIM: AnnaLynne McCord

(ADJUSTS HIS GOGGLES)
as the fog begins to chicken

BARVA OČI: rjava
BARVA LAS: blond
VIŠINA: 170
TEŽA: 52 kg
POSEBNOSTI: pegica v desnem očesu

(IRRESPECTIVE OF THE SUBJECT)
i will make it apply

RAD/A IMAM:
kavo
domače živali
sonce
poležavanje
lagodno življenje
nakupovanje
zabave
fotografiranje
opisovanje česarkoli vidim

NE MARAM:
šole
nesamozavestnih ljudi
odvratnih fantov
svoje mame
slabe dneve
dežja
slabih revij in časopisnih člankov
mleka

MOČI:
komunikativna
močen karakter
ambicioznost
velik talent za pisanje ter fotografijo
optimističnost
dobra obramba same sebe ter tistega kar ima rada

ŠIBKOSTI:
občasna pretirana samozavest
ošabnost
trma
ocenjevanje na prvi pogled
pretirana dobrota
naivnost
STRAHOVI:
boji se da bi jo ljudi zaradi zapletenega karakterja narobe presodili in jo imeli za razvajeno bogatašinjo kar v resnici tudi drži da je ampak zagotovo pa ni ošabna ter se ima za najboljše kar večina ljudi misli
da ne bi naredila šole ter bi propadla in s tem uničila svoje sanje postati dobra novinarka ter fotografinja in imeti lastno revijo.
CILJI:
imeti lastno revijo
prepotovati svet
spoznati veliko pomembnih oseb
OSEBNOST:
» Prepustiti drugim ljudem, da me opišejo bi bilo preveč tvegano zame sploh pa nikoli z opisom ne bi bila zadovoljna. In prav zaradi tega se veliko raje sama opišem v parih odstavkih kot pa da drugim predam to nalogo. Navsezadnje če se bom opisovala sama bom lahko se izognila lažem ter vsemu kar ne bi spadalo pod definicijo mojega karakterja in na koncu bi bila z vsem zadovoljna. Mogoče me nekateri že poznate spet drugi pa niti ne veste kako mi je ime- no da bo vsem lažje se bom na začetku raje predstavila. Ime mi je Cynthia Thomsen in sem se rodila tu v okrožju Orange Countryja. Ime mi je bilo od vedno všeč. Od vedno se mi je zdelo nekako posebno. Biti del družine Thomsen pa je bilo zame dejstvo ponosa in prav to ste lahko vsi vi opazili. Nikoli ampak zares nikoli me ni bilo sram da sem del družine, ki je poštena in je do svojega bogastva za razliko od drugih ki so do vsega kar imajo prišli z manipulacijo ter podkupninami -skoraj tako kot moja mama ampak o njej resnično nočem govoriti. Povedala vam bom zgodbo ampak kasneje. Preprosto težko govorim o ženski, ki mi je dala življenje in ga nekoč celo tudi vzela kot da to ne bi bila naloga Boga v katerega tako zelo močno verjamem. In kaj ste uspeli do zdaj razbrati ? Da sem dekle, ki je ponosno na svoje poreklo, ki sovraži lastno mater in ljudi, ki so taki kot ona- slabi v vsakem pomenu besede. Poleg svojega ponosa na družino in samo nase pa čeprav mogoče nisem najlepše dekle in imam svoje napake nosim v svojem karakterju mnogo več. Samozavestna sem in mi ni pomemben videz, čeprav bom priznala ter povedala po resnici in ne lagala ker to ni v moji naravi saj vedno povem stvari take kot so pa bile dobre ali slabe, veliko dam na mnenja drugih. Ni mi vseeno kaj si ljudje mislijo o meni in če bodo moje nove kavbojke jih bom oblačila samo ko ne bom v bližini njih njih. Mogoče se temu reče prilagajanje mogoče pa tudi ne ampak mi za to tako ali tako dol visi. Z leti sem se navadila, da ne morem biti popolna nobenemu in bo prav vsak mali otročiček pokazal name s prstom in povedal kaj čez mene in prav zagotovo ne bom smela takrat teči domov ter se preobleči. Sploh pa sem bila vedno močnega karakterja in sem se težko zlomila, nikoli mi ni težko zadržati svojih čustev globoko v sebi in jih nobenemu pokazati. Zlahka si nadenem hladen obraz, ki ne izraža ničesar in, ki ga nikoli ne bo. Postaja zanimivo kaj ? Dekle polno ponosa, močnega karakterja, hladnokrvnosti, sovražnosti, dobrote, samozavesti...popolno ni kaj. Rada bi vam rekla no to je to ampak zdaleč ni. Razpisala sem se in želim, da vsi vi izveste zakaj sem taka kot sem. Zaradi matere in njenega vzgajanja. Ko sem se rodila je bilo vse popolno odraščala sem v ljubečem okolju. Oče je imel moč ter denar ter seveda ugled, mama pa je veljala za najboljšo gospodinjo ter ženo daleč naokoli. Kaj kmalu se je spremenilo se naveličala takšnega življenja in uničevala vse okoli nje. Prvo očeta katerega je pogubila mu ukradla vse kar je lahko še preden je neumen od ljubezni do nje to lahko opazil. Vso bogastvo je porabila z ljubimcem in ko ga je zmanjkalo se je vrnila nazaj domov in oče jo je sprejel nazaj. Kaj vse naredi ljubezen, kajne ? Sprejme samega hudiča po vsem slabem nazaj. A očitno to še ni bilo vse slabo. Očeta je uničila na vrsti sem bila jaz. Kako zelo sem sovražila jutranjo budnico, ko je govorila kako zelo grda sem in neumna. Ko sem odrasla in so vse že imele prsi edino jaz ne se je zgražala nad mislijo kako trapasto hčerko je dobila. In ko so vse imele fanta samo jaz ne pa je znorela in ves svoj bes stresla name in me uničila z težkimi besedami ter me pričela daviti in me udarila z vazo. A sem preživela sama pa je odšla v zapor in še vedno je tam globoko za rešetkami zaradi poskusa umora. Popolna družina ni kaj. Ampak sem zaživela novo življenje z očetom, katerega obožujem in mu zaupam. In vsa vesela sem se mu vrgla okrog vratu ko sem dobila prsi in moje telo ni bilo več kot ravna deska, sploh pa sem ga utrujala ob vsakem novem fantu. A on je to ljubil- ljubil je najin odnos in mu ni bilo težko z mano govoriti o menstruaciji o zaščiti o ničemer. In zato ga gledam z milimi očmi polnih ponosa še dandanes ko sem zanj že odrasla punčka a za vedno očijeva princeska, ki si zasluži le najboljše od najboljšega. On mi je vlil globoko vame optimizma ter dobrote, želje da pomagam drugim, ki ne morejo imeti vsega kar jaz lahko. Naučil me je ljubiti, spoštovati ter biti samozavesten in komunikativen. Moram priznati, da mi je vse to zelo pomagalo zdaj ko sem vstopila v srednjo šolo, kjer je tako zelo pomembno kdo si in kaj si. Prav zaradi tega moraš biti močan, pozitiven, komunikativen, samozavesten a na žalost če hočeš biti visoko tudi pasji kar pa jaz ne bi zmogla biti 24 ur na dan ter greniti življenje nekomu samo zato ker je malo manj bogat kot drugi. A so se prav vsi naučili, da z mano pa tudi ni dobro biti v slabih odnosih, saj ko človek enkrat prestopi mojo mejo mirnosti lahko kaj kmalu spozna jezno, pasjo, naduto, ošabno ter pretirano samozavestno Cynthio, ki bo naredila karkoli da se bo najslajše maščevala vsem, ki ji želijo slabo. In verjemite če sama ne maram take Cynthie, kako jo boste šele vi. Mislim pa da je tu primerno končati. Dovolj dobro ste me spoznali, da z mano ni dobro govoriti o popolnosti, o materah niti prestopiti moje meje. In tako ste lahko tudi ugotovili pa da sem pozitivna, komunikativna, samozavestna, zabavna ter zagotovo ko enkrat vstopiš v moje srce lahko iz njega stopiš le tako da te zaradi dejanja zasovražim do smrti. Odločitev je vaša ali se boste raje z mano pogovarjali kot z normalnim človekom, ki ima svoje dobre in tudi slabe lastnosti ali pa gledali name z viška in me kritizirali. «

(TELL ME THE LOCATION)
i will stand outside

MATI: Joanna Freth, 45 let, gospodinja
OČE: Landon Thomsen, 48 let, podjetnik
OSTALO SORODSTVO: ? /

(PUT ON YOUR GLOVES)
they may protect you

IME: shining star
STAROST: 15
IZKUŠNJE: 3-4 leta
OSTALI LIKI:/
Nazaj na vrh Go down
Olivia
2. letnik, angleščina in filozofija
2. letnik, angleščina in filozofija
Olivia


Število prispevkov : 18
Join date : 26/07/2010

Članstva
:: sestrščina ZBZ

CYNTHIA THOMSEN Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CYNTHIA THOMSEN   CYNTHIA THOMSEN EmptyTor Avg 03, 2010 10:39 pm

lovely opisek (sorry k je tolk trajal da si bla sprejeta ><)
lahk pišeš, tvoja sestrščina je pa ZBZ aka Zeta Beta Zeta Wink
Nazaj na vrh Go down
 
CYNTHIA THOMSEN
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: OOC predel :: arhiv :: arhiv 1. leta-
Pojdi na: