Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
NEWS; Ponovno odprtje foruma. Vstopamo v mesec OKTOBER, s tem se začno tudi predavanja.
potrebujemo še dva predsednika bratovščin!

Dobrodošli!
Pozdravljeni na Cyprus-Rhodes University, znameniti univerzi okrožja Orange County, kjer lahko končno zaživite polno študentsko življenje. Registrirajte se z imenom, izpolnite vpisnico, mi pa bomo presodili v katero izmed bratovščin oziroma sestrščin spadate.

Administracija

OKTOBER
delno jasno, nežno pihlja, 22°C
Savannah Linner Moore 42

Latest topics
» Prijateljske strani
Savannah Linner Moore EmptySob Jan 01, 2011 7:54 pm by Gena

» Scarlett Momsen
Savannah Linner Moore EmptyPon Nov 15, 2010 8:47 pm by Scarlett

» RPG search
Savannah Linner Moore EmptySre Nov 03, 2010 6:33 pm by Sophie

» Media player
Savannah Linner Moore EmptyTor Nov 02, 2010 7:32 pm by West

» Let's chat
Savannah Linner Moore EmptyTor Nov 02, 2010 7:28 pm by West

» julian dominic james
Savannah Linner Moore EmptyPon Nov 01, 2010 2:30 pm by Julian

» Icons and avatars
Savannah Linner Moore EmptyPon Nov 01, 2010 1:20 pm by West

» summer anne wright
Savannah Linner Moore EmptySob Okt 30, 2010 7:58 pm by Benjamin

» Cyprus jasa
Savannah Linner Moore EmptyČet Okt 28, 2010 11:15 am by Gena

Savannah Linner Moore As

Savannah Linner Moore Female Savannah Linner Moore Male

Sidebar, header in določeni gumbi @olivia, slike @wildfox autumn/winter 2009 lookbook, vpisnica @landon, preostalo @RCR ali @CAUTION 2.0

 

 Savannah Linner Moore

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Savannah

Savannah


Število prispevkov : 1
Join date : 25/10/2010

Članstva
::

Savannah Linner Moore Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Savannah Linner Moore   Savannah Linner Moore EmptyPon Okt 25, 2010 5:25 pm

IME SREDNJE IME PRIIMEK

[img*]http://www.pollsb.com/photos/o/82118-vanessa_hudgens.jpg[/img]


(SHEENA IS A PARASITE)
sent her back across the sea

IME: Savannah Linner Moore
VZDEVKI: Vanna, Linna
STAROST: 19
LETNIK: 1.
ŠTUDIJ: Novinarstvo in fotografija
FACE CLAIM: Vanessa Hudgens

(ADJUSTS HIS GOGGLES)
as the fog begins to chicken

BARVA OČI: Moje oči so precej navadne. Na prvi pogled se na da ugotoviti kakšne barve so. Tudi sama se kar naprej sprašujem ali so temno rjave ali črne. Ampak to je že v naprej izgubljena bitka. Na koncu sem se odločila, da so črne,
BARVA LAS: Ne vem zakaj to sprašujete, saj je že na prvi pogled jasno, da so moji lasje črni, črni in prav grozljivo skodrani. Smola zame...
VIŠINA: 168 centimetrov
TEŽA: 56 kilogramov
POSEBNOSTI:
Ena izmed mojih posebnosti je vsekakor brazgotina v obliki črke x. Ne sprašujte me kje sem jo staknila... Dolga zgodba...

(IRRESPECTIVE OF THE SUBJECT)
i will make it apply

RAD/A IMAM:glasno glasbo, knjige, plezanje, tek, vino, ples...
NE MARAM: klasične glasbe, baleta, neumnih ljudi, hinavcev, ljudi, ki mislijo, da vse v vedo
MOČI: inteligenca, spretnost, hiter odziv
ŠIBKOSTI: prehitra zamerljivost, nezaupanje, nepotrpežljivost
STRAHOVI: strah pred smrtjo, zapri prostori
CILJI: dokončati šolanje, dobiti dobro službo, prepotovati svet
OSEBNOST: Aha... moja osebnost vas zanima... Žal ne vem, kaj bi vam lahko povedala o sebi... Mislim... opisovanje drugih... ni problema. Opisovanje sebe: problem. Upam, da razumete kaj hočem povedati s tem, ne vem ne kaj naj napišem, ne kje naj začnem. Dober odgovor na to bi bil na začetku, ampak ne vem niti tega kaj je začetek. Okej vem, da moram prenehati s tem zmedenim pisanjem, mislim... le kdo bi bral tole. Jaz ne bi če bi bila na vašem mestu. Prosim ne jezite se name, če nekatere stvari ne bodo dobro napisane... saj veste. Ne znam se opisati. Torej sem neko povsem povprečno dekle z ameriškim očetom in Italijansko mamo. Živim v Italiji, vsaj dokler se nisem preselila sem. Moja osebnost, je taka kakršno bi pričakovali od dekleta, ki je pol svojega življenja preživela na Beneških ulicah. Divja neubogljiva... Torej, če prevedem tole, nikoli nisem ubogala ne pravil ne staršev, kradla sem po trgovinah in tudi iz žepov ubogih turistov, ki so se znašli tam. Zmeraj sem in tudi bom počela natančno to, kar si želim. Odlično se znam branit in prav tako tudi tepsti. Nihče mi ne more narekovati pravil. Ker moje mnenje, je, da so pravila zato, da se jih krši. Poleg vsega tega se znam tudi zelo dobro spraviti iz raznoraznih težav. Podedovala sem mamin igralski talent, nihče, ampak res nihče ne bi nikoli pomislil, da sem kriva. Sem tudi zelo drzna, ničesar se ne ustrašim, razen zaprtih prostorov, recimo dvigal. Izogibam se jih kadar le lahko. Tudi če moram v deseto nadstropje neke stavbe, grem raje po stopnicah kot z dvigalom. V družbi veliko govorim, sem tudi precej pametna, kar pomeni, da moje izjave navadno upoštevajo. Znam postati
muhasta, če mi ne izkazujejo dovolj pozornosti. No? preveč za vas? Kakorkoli upam, da bo zadostovalo, in v opravičilo vseh mojih dejanj, moje življensko vodilo: živi življenje na veliko, preden ga bo konec.
(TELL ME THE LOCATION)
i will stand outside

MATI: Maya, 42 let, igralka
OČE: Nick, 45 let, odvetnik
OSTALO SORODSTVO: Babica Cristin, 65 let

(PUT ON YOUR GLOVES)
they may protect you

IME: Maja
STAROST: 15 let
IZKUŠNJE: 3 leta
OSTALI LIKI: /
Nazaj na vrh Go down
Benjamin

Benjamin


Število prispevkov : 141
Join date : 12/07/2010
Kraj : Los Angeles, CA

Članstva
:: the founder
::

Savannah Linner Moore Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Savannah Linner Moore   Savannah Linner Moore EmptyPon Okt 25, 2010 5:51 pm

Načeloma z opisom ni prav veliko narobe, ampak vendarle.
Popravi, da se bo normalno prikazala fotografija tvojega lika, zamenjaj prikazno sliko (ikono) - velikost 100×100, prav tako umakni podpis, ker je moteč zaradi svoje velikosti. V podpisu so dovoljene maksimalno 3, v skrajnem primeru 4 ikone 100×100.
Šele ko popraviš to, te bomo uvrstili v primerno sestrščino.
Nazaj na vrh Go down
https://greek.forumsl.net
 
Savannah Linner Moore
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: OOC predel :: arhiv :: arhiv 1. leta-
Pojdi na: