Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
NEWS; Ponovno odprtje foruma. Vstopamo v mesec OKTOBER, s tem se začno tudi predavanja.
potrebujemo še dva predsednika bratovščin!

Dobrodošli!
Pozdravljeni na Cyprus-Rhodes University, znameniti univerzi okrožja Orange County, kjer lahko končno zaživite polno študentsko življenje. Registrirajte se z imenom, izpolnite vpisnico, mi pa bomo presodili v katero izmed bratovščin oziroma sestrščin spadate.

Administracija

OKTOBER
delno jasno, nežno pihlja, 22°C
summer anne wright 42

Latest topics
» Prijateljske strani
summer anne wright EmptySob Jan 01, 2011 7:54 pm by Gena

» Scarlett Momsen
summer anne wright EmptyPon Nov 15, 2010 8:47 pm by Scarlett

» RPG search
summer anne wright EmptySre Nov 03, 2010 6:33 pm by Sophie

» Media player
summer anne wright EmptyTor Nov 02, 2010 7:32 pm by West

» Let's chat
summer anne wright EmptyTor Nov 02, 2010 7:28 pm by West

» julian dominic james
summer anne wright EmptyPon Nov 01, 2010 2:30 pm by Julian

» Icons and avatars
summer anne wright EmptyPon Nov 01, 2010 1:20 pm by West

» summer anne wright
summer anne wright EmptySob Okt 30, 2010 7:58 pm by Benjamin

» Cyprus jasa
summer anne wright EmptyČet Okt 28, 2010 11:15 am by Gena

summer anne wright As

summer anne wright Female summer anne wright Male

Sidebar, header in določeni gumbi @olivia, slike @wildfox autumn/winter 2009 lookbook, vpisnica @landon, preostalo @RCR ali @CAUTION 2.0

 

 summer anne wright

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Summer
1. letnik, novinarstvo in fotografija
1. letnik, novinarstvo in fotografija
Summer


Število prispevkov : 4
Join date : 26/10/2010

Članstva
:: ZBZ sestrščina
::

summer anne wright Empty
ObjavljaNaslov sporočila: summer anne wright   summer anne wright EmptySre Okt 27, 2010 11:20 pm

Summer Anne Wright

summer anne wright Leighton2


(SHEENA IS A PARASITE)
sent her back across the sea

IME: Summer Anne Wright
VZDEVKI: Summ
STAROST: 19. let
LETNIK: 1.
ŠTUDIJ: novinarstvo&fotografija
FACE CLAIM: leighton meester

(ADJUSTS HIS GOGGLES)
as the fog begins to chicken

BARVA OČI: rjava
BARVA LAS: rjava
VIŠINA:175cm
TEŽA:50kg
POSEBNOSTI:
tattoo na desni rami

(IRRESPECTIVE OF THE SUBJECT)
i will make it apply

RAD/A IMAM: naravo, sprehode, prijatelje, fotografiranje, pisanje, dobre filme in knjige, kavo, zgodnja jutra, jezike, potovanja, resnico
NE MARAM: laži, dolgčasa, bolnišnic, stereotipov, ukazovanja, vzvišenosti
MOČI: optimizem, dober spomin, odločnost, iznajdljivost
ŠIBKOSTI: nezaupljivost, trma, občasno nesamozavestnost
STRAHOVI: bolezen ali smrt, osamljenost,
CILJI: uspešen zaključek študija, dobra kariera, družina
OSEBNOST:Rodila sem se v New Yorku, vendar smo se s starši takoj po mojem rojstvu preselili v Detroit. Tam je namreč živela očetova družina, kar je pomenilo veliko prednost in pomoč pri vzgajanju novorojenčka, mene. Johnovi starši niso bili ravno veseli, da se je poročil s Francozinjo, vendar pa so to nekako sprejeli. Tri leta smo živeli pri njih in verjetno so bila to ena najlepših let mojega otroštva. Pri treh letih je oče umrl v prometni nesreči in mama se je odločila, da se izseli iz tega kraja, ki je bil poln spominov na njenega bivšega moža. Njegova starša se sicer nista strinjala, vendar nam tega nista poizkušala preprečiti. Ne samo da sva zapustili dom, zapustili sva tudi mojo domovino in odšli v Kanado. Živeli sva v francoskem predelu, zato sem tudi jaz ves čas govorila francosko. Le doma sem si dovolila govoriti v angleščini, in pa seveda s prebivalci mesta, ki niso bili Francozi. Doma je občasno izgledalo prav komično, ko sem jaz govorila angleško, mama pa je odgovarjala v francoščini. Po enem letu življenja samo z mano si je našla fanta. Nicolas se je hitro preselil k nama in le leto dni za tem sem dobila bratca. Izbiro imena sta prepustila meni, kar je verjetno tudi razlog, da je bratu ime Thomas, sicer bi verjetno dobil kakšno francosko zveneče ime. Živeli smo lepo, čeprav sem imela zraven maminega fanta, mojega očima, čuden občutek. Ko pa je Thomas dopolnil 7 let, se je vse začelo. Očim je začel popivati, ter se spravljati na mamo. Mene in Toma je pustil pri miru, pa tudi nisva bila tako neumna, da bi mu predolgo ostajala pred očmi. Ponavadi smo ga zaslišali že nekaj minut preden je vstopil v hišo, tako da sva hitro stekla v mojo sobo in se zaklenila. Pri mojih štirinajstih letih pa me je prvič udaril, ker nisem pravočasno prišla domov. Nekaj dni poprej sem namreč dobila prvi fotoaparat in sem dneve preživljala tako, da sem se potikala po mestu in slikala. S slikanjem in branjem sem pozabila na vse to, kar se je dogajalo doma. Vse od trenutka, ko me je prvič udaril, sem si želela, da izgine iz mojega življenja. Še posebej pa takrat, ko se je spravil tudi na lastnega sina, mojega ljubega bratca. Ko se mi je želja dokončno izpolnila, sem se sicer počutila malce krivo, pa ne preveč. Življenje je končal na cesti, zaradi podhladitve. Še enkrat so se preselili, tokrat nazaj v ZDA, v Los Angeles. Potem ko so se tam ustalili, je mama spet spoznala nekega moškega, a tokrat se je izkazalo za dobro izbiro. Bil je uspešen podjetnik, vendar si je vedno vzel dovolj časa za nas.
Velikokrat od svojih vrstnikov slišim očitke, da sem preveč odrasla za svoja leta, da se ne znam prav sprostiti in zabavati. A vendar, kljub temu, da sem na koncu dobila očeta kot sem si ga želela, je preteklost pustila preveč sledi, da bi se lahko preprosto sprostila. Moje otroštvo od tretjega leta naprej ni bilo ravno najlepše, vendar pa je to tisto, kar me je naredilo tako kot sem. Vesela sem, če je kdo prijazen do mene, rada imam svoje prijatelje, vendar pa se še vedno sprva zanesem le nase. Zato se nekateri, ki ocenjujejo videz, pogosto zmotijo, kajti nisem taka, kot izgledam na zunaj, nedostopna, neprijazna. Največ mi pomeni to, da imam čas, da se lahko sprehodim po naravi, jo slikam, ali pa se nekje usedem in berem. Kadar sem nekje v družbi, me prav gotovo ne boste našli v središču vsega, zagotovo pa bom nekje na obrobju, s svojo družbo prijateljev. Za fotoaparatom sem našla svoje skrivališče, za študij novinarstva pa sem se odločila ker sem že od malega oboževala angleščino, poleg tega pa sem vedno močno cenila resnico. Torej je bila izbira tega študija še najboljša, čeprav sem se za to odločila tik pred zdajci. Sprva sem želela ostati nekje blizu družine, bližje kot sem zdaj, nato pa sem se odločila, da je čas, da se znova preselim in zaživim samostojno.
A kljub temu pogosto obiščem družino. Potem ko sem ugotovila, da imam v Detroitu še starše "pravega" očeta, ki ga nikoli nisem poznala, sem jih začela obiskovati. K sreči imamo sedaj dovolj denarja za potovanja po ZDA.

(TELL ME THE LOCATION)
i will stand outside

MATI: Amelie Wright, z dekliškim priimkom Dubois, 47 let, učiteljica francoščine
OČE: Michael Wright, 49, uspešen podjetnik
OSTALO SORODSTVO: brat Thomas, 14, osnovnošolec

(PUT ON YOUR GLOVES)
they may protect you

IME: Katya
STAROST:17
IZKUŠNJE: 2 leti
OSTALI LIKI: n/a
Nazaj na vrh Go down
Benjamin

Benjamin


Število prispevkov : 141
Join date : 12/07/2010
Kraj : Los Angeles, CA

Članstva
:: the founder
::

summer anne wright Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: summer anne wright   summer anne wright EmptySob Okt 30, 2010 7:58 pm

Sprejeta si v Zeta Beta Zeta sestrščino.
Nazaj na vrh Go down
https://greek.forumsl.net
 
summer anne wright
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: OOC predel :: arhiv :: arhiv 1. leta-
Pojdi na: