Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
NEWS; Ponovno odprtje foruma. Vstopamo v mesec OKTOBER, s tem se začno tudi predavanja.
potrebujemo še dva predsednika bratovščin!

Dobrodošli!
Pozdravljeni na Cyprus-Rhodes University, znameniti univerzi okrožja Orange County, kjer lahko končno zaživite polno študentsko življenje. Registrirajte se z imenom, izpolnite vpisnico, mi pa bomo presodili v katero izmed bratovščin oziroma sestrščin spadate.

Administracija

OKTOBER
delno jasno, nežno pihlja, 22°C
Théodore Jean Leroy 42

Latest topics
» Prijateljske strani
Théodore Jean Leroy EmptySob Jan 01, 2011 7:54 pm by Gena

» Scarlett Momsen
Théodore Jean Leroy EmptyPon Nov 15, 2010 8:47 pm by Scarlett

» RPG search
Théodore Jean Leroy EmptySre Nov 03, 2010 6:33 pm by Sophie

» Media player
Théodore Jean Leroy EmptyTor Nov 02, 2010 7:32 pm by West

» Let's chat
Théodore Jean Leroy EmptyTor Nov 02, 2010 7:28 pm by West

» julian dominic james
Théodore Jean Leroy EmptyPon Nov 01, 2010 2:30 pm by Julian

» Icons and avatars
Théodore Jean Leroy EmptyPon Nov 01, 2010 1:20 pm by West

» summer anne wright
Théodore Jean Leroy EmptySob Okt 30, 2010 7:58 pm by Benjamin

» Cyprus jasa
Théodore Jean Leroy EmptyČet Okt 28, 2010 11:15 am by Gena

Théodore Jean Leroy As

Théodore Jean Leroy Female Théodore Jean Leroy Male

Sidebar, header in določeni gumbi @olivia, slike @wildfox autumn/winter 2009 lookbook, vpisnica @landon, preostalo @RCR ali @CAUTION 2.0

 

 Théodore Jean Leroy

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Théo

Théo


Število prispevkov : 2
Join date : 11/08/2010

Članstva
::

Théodore Jean Leroy Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Théodore Jean Leroy   Théodore Jean Leroy EmptyPet Avg 13, 2010 10:46 am

Theodore jean leroy
THĖODORE JEAN LEROY


Théodore Jean Leroy 352f3ok


(SHEENA IS A PARASITE)
sent her back across the sea

IME: Théodore Jean Leroy
VZDEVKI: Théo
STAROST: 21 let
LETNIK: 3. letnik
ŠTUDIJ: filozofija
FACE CLAIM: Gaspard Ulliel

(ADJUSTS HIS GOGGLES)
as the fog begins to chicken

BARVA OČI: zelena
BARVA LAS: rjava
VIŠINA: 185
TEŽA: 70
POSEBNOSTI:/

(IRRESPECTIVE OF THE SUBJECT)
i will make it apply

RAD/A IMAM: denar, heroin, dekleta, hitre avtomobile, glasbo, zabave, pijančevanje, svojo mlajšo sestro, seks, filme, kavo, cigarete,…
NE MARAM: lažnivcev, hinavcev, nasilja, če kdo ogroža njegove ljubljene osebe, razvajene ljudi, če ga kdo v kaj sili, egoističnih ljudi,…
MOČI: vztrajnost, manipulacija z drugimi, iznajdljivost
ŠIBKOSTI: odvisnost od heroina, neodločnost, pesimizem
STRAHOVI: da bi ostal sam, da bi ostal brez denarja, prezgodnje smrti
CILJI: končati filozofijo in se vrniti v Pariz, prenehati jemati heroin, spoznati nekoga, ki ga bo ljubil takšnega kot je
OSEBNOST: Verjetno bi pričakovali nekakšnega povprečnega egoističnega bogataša, ki ne ve kaj bi s svojim življenjem, in verjemite, da bi včasih tudi želel da sem takšen. Ampak enostavno nisem. Ime mi je Théodore Leroy, vendar imam raje, če mi rečejo Théo. Rojen sem bil v premožni francoski družini v središču Pariza. Moj oče Claude Franck Leory je priznan francoski odvetnik, ki je neprestano v službi, zato z njim nimam posebnega odnosa. Poleg tega, pa se me tudi sramuje. Moja mati Ines Cecile Leroy pa je vrhunska modna fotografinja, tudi ona se me sramuje. Edina oseba, ki ji lahko popolnoma zaupam in za katero vem, da me bo občudovala ne glede na karkoli je moja mlajša sestra, prikupna svetlolaska Olivie Zoé Leroy. Pravzaprav se je vse začelo v Parizu, kjer se preživel večino svojega otroštvoa, preden je oče dobil odlično ponudbo za službo v Los Angelesu, CA. Tako sem s trinajstimi leti zapustil Pariz in prišel sem. Sprva sem se v družbi težko znašel saj sem bil vedno tisti iz Francije, Francoz, ki ni znal niti kančka angleščine. Tako sem tukaj končal srednjo šolo in se vpisal na prestižno zasebno srednjo šolo za fante. Sprva se mi je zdelo, da se v družbi nikoli ne bom znašel, zato sem se izogibal vseh sošolcev in učencev s šole, ki so me enostavno iz neznanega razloga prezirali. Nato pa se je zgodilo nekaj neverjetnega in v tretjem razredu srednje šole sem spoznal njo, Nikki. Bila sva odlična prijatelja in delila vse, vendar pa me je prav ona vpeljala v slabo družbo in svet droge. Začelo se je s pijančevanji, nato kajenjem, travo, spidom,… in končalo pri heroinu. Res mi je izredno težko zaradi tega kar sem postal, a še težje mi je, ker sem pri tem toliko razočaral starša. Oče me pogleda ne več, mati pa sploh ne ve, kaj bi mi rekla. Vendar pa sem kljub vsemu vsaj našel prave prijatelje, in prijateljstvo mi mnogo pomeni. Po končani sredni šoli, sta me starša vpisala na Cyprus-Rhodes University in skušala zakriti vse sledi za mojo odvisnostjo, da ne bi blatila družine s tem. Ampak enostavno ni šlo. In nobeno zdravljenje mi ni vlilo dovolj moči, da bi želel prenehati. Kar se tiče ljubzeni, pa je čisto drugačna zgodba. Vse moje zveze do zdaj so bile najdlje en mesec al dva, nato pa so propadle, ker so se večinoma dekleta pritoževala nad mojo neresnostjo. Ampak kakorkoli. Kdo še sploh verjame v ljubezen v današnjem svetu?
Česar več o sebi ne bi znal povedati, saj je preveč subjektivno, vem pa da me prijatelji ponavadi opišejo kot precej ne zgovornega, neodgovornega, trmastega, vendar pa tudi zelo družabnega, prijaznega, malce sebičnega in egoističnega, nikakor pa ne samovšečnega. To bi bilo za enkrat nekako vse.

(TELL ME THE LOCATION)
i will stand outside

MATI: Ines Cecile Leroy, 45 let, modna fotografinja
OČE: Claude Franck Leory, 50 let, odvetnik
OSTALO SORODSTVO: sestra: Olivie Zoé Leroy, 12 let, osnovnošolka

(PUT ON YOUR GLOVES)
they may protect you


STAROST: 18 let
IZKUŠNJE: 2-3 leta
OSTALI LIKI: Chloe
Nazaj na vrh Go down
Benjamin

Benjamin


Število prispevkov : 141
Join date : 12/07/2010
Kraj : Los Angeles, CA

Članstva
:: the founder
::

Théodore Jean Leroy Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Théodore Jean Leroy   Théodore Jean Leroy EmptyPon Okt 25, 2010 5:58 pm

Sprejet si na forum.
Uvrščamo te v bratovščino Kappa Tau.
Nazaj na vrh Go down
https://greek.forumsl.net
 
Théodore Jean Leroy
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» james théodore finn
» casey jean morton

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: OOC predel :: arhiv :: arhiv 1. leta-
Pojdi na: